100 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO

KARGO VE TESLİMAT

1.Kapıda ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Sitemizden 150 TL üzeri siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneği ile yapacağınız alışverişleriniz ücretsiz kargo olarak gönderilir. Tahsilat ücreti nakit ödeme veya tek çekim kredi kartı ile ödemelerinde 15 TL’dir.

2.Kargom ne zaman ulaşır?

Kargonuz kargo aracılığı ile 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir.
Mobil bölgelere (Merkeze uzak ilçelere) teslimatlar kargonun belirlemiş olduğu günlerde tarafınıza ulaşmaktadır. Bu sebepten dolayı kargonuzun teslim sürecinin biraz daha uzun olabileceği dikkate alınmalıdır.
Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firması çalışmadığı için teslimatlar tatilden sonraki ilk 2 iş gününde yapılacaktır.

3.Kargomu benden başkası teslim alabilir mi?

Kargonuzu sizin dışınızda; alıcı olarak belirttiğiniz kişi veya kimlik imrazı ile bir başkası teslim alabilir. Paketinizin teslim edilmesi sırasında teslim alan kişiden imzası istenecektir.

4.Kargom ben adresimde yokken gelmiş ne yapmalıyım?

Kargonuz sizi veya yakınınızı adresinizde bulamazsa başka bir gün tekrar dağıtıma çıkacaktır; fakat ikinci seferde de size ulaşılamazsa paketiniz kargo şirketinde beklemeye alınacaktır. Bu gibi durumlarda kargo firmanızı arayarak kargonuz ile alakalı ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

5.Siparişim kargoya verildikten sonra adres değişikliği yapabilir miyim?

Siparişinizin durumu "Kargoya Verildi” ise adres değişikliği tarafımızca yapılamamaktadır

6.Yurtdışına teslimat yapıyor musunuz?

Kargo bedelini peşin olarak ödemek koşulu ile ptt kargonun teslimat yaptığı ülkelere gönderim yapılmaktadır. Detaylı bilgi için 0544 548 3500 nolu whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.