100 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO

KOLAY EKİPMAN

kolayekipman.com Kolay Av kuruluşudur.
5 yılda 15.000 üzeri online satışı başarıyla tamamladık.
Edindiğimiz bilgi ve tecrübeyle her zaman sizlere en iyi ürünü en uygun fiyata sunmaya amaçlıyoruz.

Sektörde en yüksek memnuniyet oranı yakalamış olmaktan mutluluk duyuyoruz ve en iyisi olmak için çok çalışıyoruz.

Şikayetleriniz ya da önerileriniz için [email protected] 'a mail atabilirsiniz. Tüm mailler firma sahibimiz tarafından okunmaktadır.

Neden Kolay Ekipman?

Satmış olduğumuz ürünlerin aynı zamanda kullanıcısı olduğumuz için müşterilerimize doğru ürünleri sunabiliyoruz. İşimiz bizim de hobimiz olduğu için işimizi severek yapıyoruz ve bu ürünlerin kullanıcısı olmamız size doğru ürünleri sunma konusunda bize büyük kolaylık sağlıyor. Satmış olduğu ürünleri tanımayan sanal bir mağaza değiliz bizden satın aldığınız tüm ürünler hakkında bizden destek alabilirsiniz.

Nasıl destek alırım?

Sitemizde sizler için müşteri destek sistemi oluşturduk. Yaşayacağınız en ufak sorunda ya da bilgi eksikliğinde destek sistemi üzerinden yardım alabilirsiniz. Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz ya da bizleri arayarak gerekli desteği alabilirsiniz. İletişim numaralarından mesai saatleri içerisinde bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Gaziemir/İzmir'de bulunan mağazamızı ziyaret ederek destek alabilirsiniz. Ayrıca alternatif olarak bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz.

KOLAY EKİPMAN

İletişim No: 0850 303 2154
WhatsApp: 0544 548 3500
E-posta: [email protected]
Adres: Dokuz eylül mahallesi havacılar caddesi no: 11P Gaziemir / İZMİR(Gaziemir İzban Çıkışı)

Nasıl destek alırım?

Sitemizde tüm marka ve modelleri göremeyebilirsiniz. Müşterilerimize sunacağımız ürünleri belirlerken müşterilerimizin yapmış olduğu olumlu veya olumsuz geri bildirimleri önemsiyoruz. Sorun çıkaran ve müşteri memnuniyeti sağlamayan ürünleri satış listemizden çıkartıyoruz. Profesyonel silah bakım ürüleri, silah kılıfları, atıcılık ekipmanları, av, kamp ve balıkçılık ürünleri sitemizde öncelikli bulabileceğiniz ürünlerdir.